Szukaj

Okulary lenonki zerówki – 4 argumenty za tym, że musisz je mieć!

Magda, 18 wrzesień 2019
Okulary lenonki zerówki – 4 argumenty za tym, że musisz je mieć!

John Lennon prawdopodobnie byłby dumny z zapoczątkowanej mody na przeciwsłoneczne okulary lenonki. Swoją drogą ciekawe, co powiedziałby na ich super twarzową wariację w postaci okularów zerówek. My natomiast możemy przedstawić Wam 4 argumenty przemawiające za noszeniem ich z dumą i z podniesionym czołem!

Okulary lenonki zerówki
Druciane okulary zerówki Messina

Po pierwsze – okulary lenonki zerówki są obłędnie modne

Wiedział o tym Leon Zawodowiec, wiemy o tym my – okulary lenonki przez swój ponadczasowy wygląd były, są i będą modne! Tym bardziej że można dopasować je do urody, charakteru oraz stylizacji. Na przykład przezroczyste oprawy skomponują się z delikatną, dziewczęcą urodą, z kolei czarne lub te w panterkę podkreślą wybuchowy charakter i charyzmatyczną urodę. Poza szerokim wyborem okularów lenonek zerówek, do ich niezaprzeczalnych walorów należy uniwersalność, czyli te same oprawy mogą nosić zarówno mężczyźni, jak i kobiety!

Okulary lenonki zerówki
Druciane okulary zerówki Messina
Okulary lenonki zerówki
Okrągłe okulary zerówki Parma

Po drugie – lenonki zerówki pasują do drobnej twarzy

Nawet czarne, grube oprawki, dzięki zaokrąglonym kształtom, stworzą estetyczny duet z drobną buzią i delikatną, słowiańską czy nordycką urodą. A gdy, pomimo eterycznej aparycji, będziecie chcieli podkreślić swój charakter i stworzyć hippie stylizację – wybierzcie model okularów lenonek zerówek w wersji XXL!

Okulary zerówki lenonki
Okulary zerówki lenonki Jaipur
Okulary lenonki zerówki
Okulary zerówki druciane Bordeaux

Po trzecie – w większości z nich wymienisz szkła na korekcyjne

Okulary lenonki zerówki, jak sama nazwa wskazuje – nie posiadają szkieł korekcyjnych, ale… nic nie stoi na przeszkodzie, aby je wymienić! Tym sposobem zainwestujecie w niezwykle modne oprawki, a nawet nie w jedną parę, a kilka – każdego dnia będziecie nosić inne okulary, pasujące do Waszego outfitu i humoru :) Przed zakupem okularów zerówek napiszcie do nas, aby upewnić się, czy wybrany model posiada funkcję wymiany szkieł.

Okulary lenonki zerówki
Okulary zerówki owalne Lviv

Po czwarte – do wyboru, do koloru!

No i wreszcie urodzaj, rozmaitość kolorów, kształtów, stylów i co tylko jeszcze chcecie, a wszystko to dostępne w sklepie Brylove! Jeżeli nie macie jeszcze swojej pary ulubionych okularów lenonek zerówek, zainspirujcie się naszymi modnymi modelami!

Okulary lenonki zerówki
Okulary zerówki Perth
Okulary lenonki zerówki
Niewielkie okulary zerówki Arezzo