Szukaj

Okulary z antyrefleksem – poznaj okulary antyrefleksyjne z oferty Brylove

Magda, 17 styczeń 2020
Okulary z antyrefleksem – poznaj okulary antyrefleksyjne z oferty Brylove

Dzisiaj podzielimy się z Wami cenną wiedzą i pokażemy Wam, jak działają okulary z antyrefleksem, za których pomocą zadbacie o swój wzrok. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy przy okazji nie przedstawili Wam najmodniejszych oprawek tego sezonu. Może wybierzecie którąś parę okularów z antyrefleksem i podarujecie swoim oczom zdrowy i zarazem modny prezent? :)

Okulary z antyrefleksem i bez
Po lewej okulary bez powłoki antyrefleksyjnej Verona Clear, po prawej okulary z antyrefleksem Bergamo Grey

Okulary z antyrefleksem – czym są?

Oksy te na pierwszy rzut oka mogą wyglądać identycznie, co tradycyjne. Jednak gdy przyjrzycie się okularom z antyrefleksem, zauważycie, że nie odbijają światła, tak, jak „normalne”, a oczy nosiciela są bardzo dobrze widoczne :) W tej właśnie subtelnej różnicy tkwi cała tajemnica i drzemią wszystkie zalety okularów z antyrefleksem. Posiadają specjalną powłokę naniesioną zarówno na warstwę zewnętrzną, jak i wewnętrzną szkieł, która nie tylko sprawia, że okulary są bardziej estetyczne (szczególnie na zdjęciach, gdy widać oczy, a nie odbite od soczewek światło), ale i… zdrowsze. Spójrzcie, jakie okulary z antyrefleksem mają supermoce i kto powinien się na nie zdecydować.

Okulary z antyrefleksem
Okulary antyrefleksyjne Athens Pink

Zalety okularów z antyrefleksem

Ta niepozorna, a przede wszystkim niewidoczna powłoka antyrefleksyjna wzbogaca okulary o szereg zalet takich jak:

  • od okularów z antyrefleksem nie odbija się światło, dzięki czemu w każdych warunkach widoczne są oczy rozmówcy,
  • po wewnętrznej stronie soczewek z antyrefleksem nie widać odbicia oczu, dzięki czemu osobie noszącej okulary nie będą przeszkadzać żadne złudzenia optyczne,
  • powłoka antyrefleksyjna sprawia, że szkła są twardsze, a co za tym idzie – odporniejsze na uszkodzenia mechaniczne i łatwiejsze w czyszczeniu,
  • w okularach antyrefleksyjnych wzrok nie męczy się tak, jak w oprawkach bez specjalnej powłoki, a co się z tym wiąże – są szczególnie polecane jako „okulary do komputera” czy dla osób, którym szybko męczą się oczy,
  • okulary z antyrefleksem nie zaparowywują tak, jak tradycyjne,
  • szkła antyrefleksyjne to dzięki większej przepuszczalności światła, lepsza widoczność.

Uff, sami widzicie, że trochę tego jest i że naprawdę warto swoją kolekcję zerówek wzbogacić o te z antyrefleksem. Spójrzcie, komu w szczególności przydałaby się taka para oksów.

Okulary z antyrefleksem
Okulary z antyrefleksem Arezzo Black

Kto powinien wybrać okulary z antyrefleksem?

Jak zdradziliśmy wyżej – na pewno osoby, którym często i szybko męczą się oczy. Idąc tym tropem, okulary z antyrefleksem możemy z czystym sumieniem polecić informatykom, studentom uczącym się do sesji, molom książkowym, kierowcom i wszystkim, którzy chcą zarówno zadbać o swój wzrok, jak i o swój oryginalny wygląd! W takim razie chyba nadszedł czas prezentacji naszych okularów antyrefleksyjnych! Gotowi? Gotowe?

Okulary z antyrefleksem
Okulary z powłoką antyrefleksyjną Vichy Black

Poznajcie nasze okulary antyrefleksyjne!

Wiele z poniższych okularów z antyrefleksem już znacie. Jednak biorąc pod uwagę najnowszą dostawę zerówek, niektóre ujrzycie po raz pierwszy. Mamy nadzieję, że polubicie się od razu, a może zakochacie od pierwszego wejrzenia? ;) Oto nasze najmodniejsze okulary z antyrefleksem:

Okulary z antyrefleksem
Okulary z antyrefleksem Wroclaw
Okulary z antyrefleksem
Zerówki z antyrefleksem Naples Blue
Okulary z antyrefleksem
Okulary zerówki z antyrefleksem Le Havre
Okulary z antyrefleksem
Zerówki z powłoką antyrefleksyjną Jakarta
Okulary z antyrefleksem
Okulary antyrefleksyjne Brussels Blue
Okulary z antyrefleksem
Zerówki antyrefleksyjne Bogota Grey