Szukaj

Formy płatności

Płać jak lubisz...

Udostępniliśmy wygodne kanały płatności, dzięki którym możesz płacić za swoje zakupy w najbardziej wygodny dla Ciebie sposób.

Szybkie przelewy realizowane za pośrednictwem PayU 

Usługę ekspresowych przelewów realizujemy we współpracy z firmą PayU. Ta metoda umożliwia opłacenie zakupów przelewem z konta bankowego, karty kredytowej, płatność Blik oraz wybór przelewu tradycyjnego wraz z możliwością wygenerowania oraz wydrukowania blankietu przelewu, którym możesz następnie opłacić zamówienie w banku lub na Poczcie.

Zamówiony przez Ciebie towar będzie czekał na wpłatę 3 dni, po czym zamówienie zostanie automatycznie anulowane. Przy wyborze tego rodzaju płatności pamiętaj, że przelew tradycyjny w niektórych wypadkach może być realizowany dłużej. Najlepiej więc skontaktuj się z nami (szczególnie jeśli w tym czasie wypadają dni wolne od pracy) i poinformuj nas o sposobie dokonania płatności. Dopilnujemy, aby Twoje zamówienie zostało zrealizowane pomyślnie.

Przelew na konto

Jeżeli z jakiegoś powodu nie udało Ci się ukończyć szybkiego przelewu kanałem PayU, możesz skorzystać z poniższych danych:

BRYLOVE S.C.
ul. Sudecka 96/32
53-129 Wrocław
Nasz numer konta: ING 34 1050 1575 1000 0092 2329 4282
W tytule przelewu podaj proszę numer zamówienia. 

Płatność przy odbiorze.

Jeśli chcesz zapłacić kurierowi przy odbiorze przesyłki - wybierz taką opcję składając zamówienie w sklepie.  Przesyłki płatne za pobraniem doręcza kurier DPD.